Παρακάτω βρίσκεται η λίστα μας σε σαλέ και καταλύματα στο Whistler. Περιηγειθείτε στη συνεχώς ανανεωμένη λίστα αυτόνομων σαλέ, ξενοδοχείων και άλλων επιλογών διαμονής στο Whistler για να βρείτε τις ιδανικές διακοπές σκι. Αναμένουμε ενημερώσεις από τους ιδιοκτήτες, σε όλα τα κέντρα, για όλα τα πιθανά κόστη, τις προσφορές τους προς τους χρήστες μας και τις καλύτερες επιλογές διαμονής.

Whistler σαλέ και καταλύματα

Σαλέ / Ονομα ξενοδοχείου Σύνδεσμος Τηλέφωνο
Adara Hotel http://www.adarahotel.com/location.php (866) 502-3272
Best Western Listel Whistler Hotel http://www.bestwesternbc.com/hotels/best-western-listel-whistler-hotel (604) 932-1133
Delta Whistler Village Suites http://www.deltahotels.com/hotels/hotels.php (604) 905-3987
Fairmont Chateau Whistler The http://www.fairmont.com (604) 938-8000
Four Seasons Resort Whistler http://www.fourseasons.com/whistler (604) 935-3400
Hilton Whistler Resort & Spa http://www.hiltonwhistler.com (604) 966-5043
Le Chamois Resort Hotel http://www.lechamoiswhistlerhotel.com (604) 932-8700
Pan Pacific Whistler Mountainside http://www.panpacific.com/WhistlerMountainside/Overview.html (604) 905-2999
Summit Lodge - A Kimpton Hotel http://www.summitlodge.com (604) 932-2778
Sundial Boutique Hotel Whistler http://www.sundialhotel.com (800) 661-2321
Whistler Blackcomb Central Reservations http://www.whistlerblackcomb.com/plan-your-trip/deals-and-packages/index.aspx 1.888.403.4727

Παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας αν το σαλέ σας, κατάλυμα, ξενοδοχείο ή άλλου τύπου διαμονή σε Whistler δεν εμφανίζεται παραπάνω και θέλετε να το προσθέσουμε στη λίστα μας.