Παρακάτω βρίσκεται η λίστα μας σε σαλέ και καταλύματα στο Berchtesgaden. Περιηγειθείτε στη συνεχώς ανανεωμένη λίστα αυτόνομων σαλέ, ξενοδοχείων και άλλων επιλογών διαμονής στο Berchtesgaden για να βρείτε τις ιδανικές διακοπές σκι. Αναμένουμε ενημερώσεις από τους ιδιοκτήτες, σε όλα τα κέντρα, για όλα τα πιθανά κόστη, τις προσφορές τους προς τους χρήστες μας και τις καλύτερες επιλογές διαμονής.

Berchtesgaden σαλέ και καταλύματα

Σαλέ / Ονομα ξενοδοχείου Σύνδεσμος Τηλέφωνο
Hotel Alpina http://www.stolls-hotel-alpina.de 08652 65090
Hotel Bavaria http://www.hotelbavaria.net 08652 96610
Hotel Binderhäusl http://www.binderhaeusl.de 08652 5429
Hotel Krone http://www.hotel-krone-berchtesgaden.de 08652 9460-0
Hotel Lärchenhof http://www.laerchenhof.net 08652 96870
Hotel Vier Jahreszeiten http://www.hotel-vierjahreszeiten-berchtesgaden.de 08652 952-0
Hotel Wittelsbach http://www.hotel-wittelsbach.com 08652 66304
Alpenhotel Kronprinz Treff Hotel http://alpenhotel-kronprinz.de 08652 607-0
Alpenhotel Zechmeisterlehen http://www.zechmeisterlehen.de 08652 9450
Grenzgasthaus-Hotel Neuhäusl http://www.neuhaeusl.de 08652 9400

Παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας αν το σαλέ σας, κατάλυμα, ξενοδοχείο ή άλλου τύπου διαμονή σε Berchtesgaden δεν εμφανίζεται παραπάνω και θέλετε να το προσθέσουμε στη λίστα μας.