• Icon snowing  color

Παρακάτω βρίσκεται η λίστα μας σε σαλέ και καταλύματα στο Garmisch-Partenkirchen-Zugspitze. Περιηγειθείτε στη συνεχώς ανανεωμένη λίστα αυτόνομων σαλέ, ξενοδοχείων και άλλων επιλογών διαμονής στο Garmisch-Partenkirchen-Zugspitze για να βρείτε τις ιδανικές διακοπές σκι. Αναμένουμε ενημερώσεις από τους ιδιοκτήτες, σε όλα τα κέντρα, για όλα τα πιθανά κόστη, τις προσφορές τους προς τους χρήστες μας και τις καλύτερες επιλογές διαμονής.

Garmisch-Partenkirchen-Zugspitze σαλέ και καταλύματα

Σαλέ / Ονομα ξενοδοχείου Σύνδεσμος Τηλέφωνο
Hotel Bavaria http://www.hotel-bavaria-garmisch.com 08821 3466
Hotel Roter Hahn http://www.hotel-roter-hahn.com 08821 54065
Hotel Vier Jahreszeiten http://www.vierjahreszeiten.cc 08821 916-0
Hotel Wittelsbacher Hof http://www.wittelsbacher-hof.com 08821 53096
Best Western Hotel Obermühle Wolf GmbH http://www.obermuehle.bestwestern.de 08821 7040
Grandhotel Sonnenbichl http://www.sonnenbichl.de 08821 702-0
Posthotel Partenkirchen http://www.post-hotel.de 08821 93630
Quality Hotel Königshof Voyage Hotel Betriebs GmbH http://www.quality-hotel-koenigshof.de 08821 914-0
Reindl´s Partenkirchner Hof -Reindl & Holzinger KG http://www.reindls.de 08821 94387-0
Riessersee-Hotel Betriebsges. mbH & Co. Sporthotel KG http://www.riessersee.com 08821 9669373

Παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας αν το σαλέ σας, κατάλυμα, ξενοδοχείο ή άλλου τύπου διαμονή σε Garmisch-Partenkirchen-Zugspitze δεν εμφανίζεται παραπάνω και θέλετε να το προσθέσουμε στη λίστα μας.